این مطلب ۲۳۳۵ بار خوانده شده
فرمانده بسیج عشایر کهگیلویه و بویراحمد:

ولایت فقیه مطلقه ، دشمن شناسی و بصیرت دو شاخصه مهم بسیج عشایری/ ویژگیهای عشایر همان ویژگی حزب الله است

بسیج عشایر: صبح امروز فرمانده ناحیه عشایر کیگهیلویه بویراحمد در گفتگوی با سایت بسیج عشایر گفت: ویژگی های عشایر همان ویژگی های حزب الله است.

به گزارش بسیج عشایر از استان کهگیلویه و بویراحمد، صبح امروز فرماندهی ناحیه عشایری طی گفتگوی با این پایگاه گفت: فرمان تشکیل بسیج در سال ۱۳۵۸ با اهداف چند گانه ای صادر شد از جمله این اهداف ایجاد آمادگی دفاعی در مردم، تقویت بازدارندگی، حفظ و گسترش مشارکت مردمی در دفاع و امنیت بود.

برای جلوگیری از نفوذ فرهنگ غربی و حفظ کیان نظام در مرزها تشکیل بسیج عشایری ضروری بود

وی افزود: با توجه به ساختارهای قومیتی عشایر در مناطق مختلف کشور و نیازهای عمومی و خاص آنان و مشمولیت عشایر در اهداف بسیج برای جلوگیری از نفوذ فرهنگ غربی، حفظ کیان نظام در مرزها، حفظ پایگاه خانواده و نظام اجتماعی عشایر و برخوداری از مواهب فرهنگی و اجتماعی همسان با سایر اقشار از جمله امنیت، امور انتظامی و خدمات حمایتی دیگر تشکیل بسیج عشایری ضروری بود.

ولایت فقیه مطلقه ، دشمن شناسی و بصیرت دو شاخصه مهم بسیج عشایری

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه و بویراحمد در ادامه تصریح کرد: از زمان تشیکل بسیج عشایری تا کنون عشایر غیور با تبعیت محض از ولایت فقیه مطلقه، دشمن شناسی و بصیرت که دو شاخصه اصلی و مهم عشایر به شمار می رود به خوبی ایفای نقش نموده و همچنان آماده جانفشانی در راه انقلاب عظیم اسلامی و دستاوردهای گرانبهای آن می باشند.

نقش بسیج عشایر در تحقق شعارهای مختلف سال بدون شک نقش غیر قابل انکاری است

سرهنگ جاماسب بهمنیار در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری افزود: نقش بسیج عشایر در تحقق شعارهای مختلف سال های رونق تولید ملی، اقتصاد مقاوماتی، همدلی و همزبانی و .... بدون شک نقش غیر قابل انکاری بوده و هست ذکر این نکته مهم ضروریه که عشایر در جهت  اجرایی کردن فرمایشات و دستورات رهبر معظم انقلاب به احزاب و جریانات فکری دل نبسته و منتظر دستور کسی نمانده و نمی ماند.

ویژگیهای عشایر همان ویژگی حزب الله است

بهمنیار در ادامه خاطر نشان کرد: ویژگیهای عشایر همان ویژگی حزب الله است که در قرآن به دو ویژگی دشمن شناسی و ولی شناسی اشاره شده  و این بار نیز با توسل به خدای یگانه و دو ویژگی فوق یعنی دشمن شناسی و ولی شناسی به تبعیت از ولی زمان آنان آماده مبارزه و برخورد با دشمنان اسلام از جمله آل سقوط و آل یهود هستند.

جناب سرهنگ بهمنیار در ادامه یادآور شد: در روز ۲۹ اردیبهشت روز بسیج عشایر برنامه های متنوع فرهنگی از جمله برگزاری نمایشگاه فرهنگی، سخنرانی،  تجلیل از خانواده های ۲شهیدی عشایر و معرفی حوزه و پایگاه نمونه عشایری برگزار خواهد شد.

انتهای متن/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات