این مطلب ۴۴۵ بار خوانده شده

نشست پیشگیری از اعتیاد پایگاه زینبیه(س) حوزه خواهران اصلاندوز

نشست پیشگیری از اعتیاد پایگاه زینبیه(س) محبوب کندی حوزه خواهران با حضور نمایندگی ولی فقیه ناحیه عشایری در مسجد این روستا برگزار شد.

به گزارش بسیج عشایری از اردبیل،

نشست پیشگیری از اعتیاد پایگاه مقاومت زینبیه(س) روستای محبوب کندی با حضور نمایندگی ولی فقیه ناحیه عشایری و به همت حوزه خواهران در مسجد این روستا برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین اکبری در این نشست پیرامون آسیب های اعتیاد به شخص، خانواده و جامعه به بیان مطالب و توجیه حاضرین پرداختند.

بی شک خانواده تاثیر عمیقی در رشد کودک دارد و شخصیت او را پی‌ریزی می‌کند. اگر محیط خانواده سالم باشد کودک مهر و محبت یاد میگیرد و دارای اعتماد به نفس و احساس مسئولیت می‌شود. بررسی های متعدد نشان از آن دارد که اگر کودک مورد توجه خانواده واقع نشود و از خانواده طرد شود و یا باالعکس، اگر بیش از حد مورد توجه و حمایت واقع شود، آماده ی کجروی، ناسازگاری و تجاوز به حقوق دیگران خواهد شد. کودکانی که در محیط خانه پذیرفته نشده‌اند و با محرومیت عاطفی و فقدان مهر مادری روبرو بوده‌اند، محبت و عواطف دیگران را احساس نمی‌کنند و با ترک خانه و مدرسه و ناسازگاری با جامعه، رفتار خصمانه بروز می‌دهند. این افراد فاقد قدرت سازش می‌شوند و سرنوشت خوبی در انتظار آنان نیست.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات